LiPSA/ 10 rugpjūčio, 2020/ Uncategorized

LiPSA vasaros stovykla – tai vienas iš didžiausių ir smagiausių LiPSA renginių, kuris tradiciškai suburia psichologijos studentus ir entuziastus iš visos Lietuvos.

Ką tyrinėja psichologija? Atsakymas (ne)paprastas – žmogų!

Jau beveik 150 metų psichologija bando padėti žmogui išeiti iš jo paties jausmų, emocijų, minčių labirinto. Visgi, keliaudami labirintais, dažnai susiduriame su aklavietėmis, kurios trukdo rasti mums tinkamą kelią, kuris nors ir vingiuotas, klaidinantis, tačiau įveikiamas.

Kiekvieno žmogaus kelionė jausmų ir minčių labirinte yra skirtinga ir ją įveikti padeda skirtingos psichologijos sritys, tokios kaip sporto psichologija, klinikinė, sveikatos, pozityvioji, konsultavimas… humanistinė, psichoanalitinė ir bihevioristinė…? Jau pasiklydote šioje gausoje?

Išėjimo iš labirintų ieškokite LiPSA vasaros stovykloje, kurioje gausi lektorių komanda ne tik padės jums pažvelgti į savo vidų, supažindins su priemonėmis savęs pažinimui, bet ir atskleis, kokios psichologijos sritys nagrinėja žmogų ir kaip jos gali padėti kelionėje labirintu.

Išėjimo iš labirinto ieškoti: Rugpjūčio 21-23d.
Vieta: „Dalios sodyba”, Kaišiadorių raj., Stasiūnų km. LT-45137.
(vieta žemėlapyje – https://goo.gl/scahjy).

Dalyvio mokestis*:
– 16 Eur (LiPSA nariams);
– 18 Eur (LiPSA Alumni, LPS, LiMSA, LJS „Žingsnio” ir LMS nariams);
– 20 Eur (būsimiems/esamiems psichologijos studentams, psichologija besidomintiems ir visiems kitiems norintiems).

Registracija – https://forms.gle/znHTvHHAvbhikpxR9

Į kainą įskaičiuota trijų dienų apgyvendinimas, maitinimas, lektorių vedami užsiėmimai ir kitos programoje numatytos veiklos.

Rekvizitai:
Lietuvos psichologijos studentų asociacija
Universiteto g. 9/Skapo g. 1-022, Vilnius
Sąskaitos numeris: LT47 7044 0600 0456 8437
Bankas: AB SEB Bankas
Įmonės kodas: 300066028

Mokėjimo paskirtyje nurodyti: „Už LiPSA Vasaros stovyklą`20 Vardas Pavardė”

*Atsisakius dalyvauti stovykloje, pinigai yra grąžinami iki rugpjūčio 14 dienos. Dėl dalyvavimo atšaukimo ir pinigų grąžinimo kreiptis el. paštu registracija@lipsa.lt.

Share this Post