LiPSA/ 16 balandžio, 2018/ LiPSA renginiai

Balandžio 15 d. Vilniuje įvyko 2018 m. Lietuvos psichologijos studentų asociacijos visuotinis narių susirinkimas, kurio metu buvo patvirtintas LiPSA Narystės reglamentas, atnaujinti LiPSA įstatai, Visuotinis narystės reglamentas bei Visuotinio susirinkimo reglamentas.

Susirinkimo metu išrinktas naujas LiPSA Prezidiumas: Prezidentas – Tadas Vadvilavičius (II-ta kadencija), Viceprezidentė – Kotryna Danielevičiūtė (II-ta kadencija), Projektų vadovė – Simona Cimbalistaitė ir Finansininkė – Karolina Poškutė. Taip pat atnaujinta Revizijos komisijos sudėtis, kurią nuo šiol sudaro Kristina Mozūraitytė bei Milda Burneikaitė.

Po visuotinio narių susirinkimo LiPSA Prezidentas teigė, jog „Mūsų organizacija turi potencialą, kurį mes galime išnaudoti ugdant savo narių ir būsimų specialistų kompetencijas, kad jie taptų geresniais specialistais. Visuomenininis aktyvumas ir įsitraukimas į organizacijų veiklą yra blėstantis, tad siekdami išlikti mes turime keisti savo požiūrį į darbą ir tapti ambicingesni nei bet kada anksčiau. Tik pasiekę savo ribas mes žinosime, ką galime pasiekti – kol kas, manau, net nesame jos įpusėję”.

Dokumentai ruošiami viešinimui.

Share this Post