LiPSA/ 20 vasario, 2020/ Kampanija "#1iš4", LiPSA renginiai

Remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, 1 iš 4 pasaulio gyventojų bent kartą per savo gyvenimą susiduria su psichikos sveikatos ar neurologiniais sutrikimais. Tačiau net du trečdaliai žmonių, turinčių psichikos sveikatos sutrikimų, nesikreipia pagalbos į psichikos sveikatos specialistus. Socialinė stigma, diskriminacija, neigiamas visuomenės požiūris ir žinių trūkumas baido žmones nuo pagalbos ieškojimo, kuri galėtų pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę.
#1iš4 socialinė kampanija siekia šviesti visuomenę psichikos sveikatos sutrikimų tema bei mažinti visuomenėje vyraujančią stigmą.

Šiemet konferencijos „Sutrikti ar ne?“ metu gryninsime žinias apie konkrečius psichikos sveikatos sutrikimus (tokius kaip depresija, šizofrenija, autizmas ir t.t) bei kalbėsime apie tai, kaip tinkamai palaikyti ryšius su psichikos sutrikimą turinčiu žmogumi, kaip šie žmonės integruojami į švietimo įstaigas, darbo rinką bei sieksime pateikti praktinių patarimų, kaip padėti su psichikos sutrikimais susiduriantiems pažįstamiems ir artimiesiems.

Konferencija vyks balandžio 4 d. 09:30-17:30 val. VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9, Vilnius).

Registracijos formą rasite čia:
Registracija sustabdyta dėl užpildytų vietų, jei vietų dar atsiras registracija bus atidaryta.

Konferencijos kaina: 5 Eur.*
*LiPSA nariams, „#1iš4“ savanoriams, LJS „Žingsnis”, LiMSA ir LMS nariams konferencija yra nemokama.

Pažymėjimai už dalyvavimą konferencijoje išduodami tuomet, jeigu dalyvaujate visą dieną.

Lauksime Jūsų!

Share this Post