LiPSA/ 8 vasario, 2022/ LiPSA renginiai

Dažnu atveju baigiamasis studijų darbas kelia nemažai nerimo ir klausimų. LiPSA kviečia dalyvauti nuotolinėje diskusijoje, kurios metu doktorantės Aušra Sirevičiūtė ir Diana Gabrijolavičiūtė atsakys į klausimus, susijusius su kokybinės tyrimo strategijos baigiamuoju darbu. Diskusiją moderuos LiPSA narė Julija Janulevičė. Šis renginys orientuotas į psichologijos paskutinių kursų studentus (bakalauro ir magistro), tačiau kviečiame dalyvauti visus, kurie nori sužinoti, kokia yra kokybiško darbo paslaptis.
Aušra Sirevičiūtė yra privačiai praktikuojanti psichologė, Mobiliosios psichologinių krizių įveikimo komandos narė bei MRU doktorantė. Savo mokslinėje veikloje Aušra nuosekliai tyrinėja nevaisingumo tematiką, remdamasi kokybinių tyrimų metodologija. Į kokybinių tyrimų lauką atkeliavo pajutus, jog norint suprasti giluminius žmogaus psichikos procesus, jai norisi prisiliesti prie autentiškų patirčių ir pasinerti į žmonių gyvenimus.
Diana Gabrijolavičiūtė yra psichologė, dirbanti LSMU sveikatos psichologijos katedroje bei MRU doktorantė. Kokybiniai tyrimai Dianai yra ne tik mokslas, bet ir gyvenimo būdas. Tai, ko išmoko šiame tyrinėjimų kelyje, formavo jos pasaulėvoką, skatino sugrįžti iš abstrakčių apmąstymų į tai, kas vyksta tarp žmonių čia ir dabar. Kiekviena gyvenimo akimirka turi daugybę sluoksnių ir kokybinių tyrimų metodologija gali suteikti įrankių tai pažinti.


Diskusija vyks vasario 17 dieną 17 val. Zoom platformoje.
Registracija: https://forms.gle/tJRmNi94DtmuKfq47
Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus kelioms dienoms iki renginio.

Share this Post