LiPSA/ 8 vasario, 2022/ LiPSA renginiai

Dažnu atveju baigiamasis studijų darbas kelia nemažai nerimo ir klausimų. LiPSA kviečia dalyvauti nuotolinėje diskusijoje, kurios metu doktorantės Modesta Morkevičiūtė ir Edita Baukienė atsakys į klausimus, susijusius su kiekybinės tyrimo strategijos baigiamuoju darbu. Diskusiją moderuos LiPSA narė Julija Janulevičė. Šis renginys orientuotas į psichologijos paskutinių kursų studentus (bakalauro ir magistro), tačiau kviečiame dalyvauti visus, kurie nori sužinoti, kokia yra kokybiško darbo paslaptis.
Modesta Morkevičiūtė yra baigusi organizacinės psichologijos magistro studijas Vytauto Didžiojo universitete. Šiuo metu studijuoja paskutiniame socialinių mokslų srities psichologijos krypties doktorantūros studijų kurse. Domisi ir aktyviai nagrinėja darbuotojų elgesio ir savijautos darbe temas.

Edita Baukienė yra Vilniaus universiteto doktorantė ir Jaunesnioji mokslo darbuotoja, Varėnos švietimo centro PPT psichologė, užsiimanti konsultavimu ir psichologiniu vertinimu. Taip pat dirba pagal individualią veiklą: veda seminarus, dalyvauja projektuose ir pan. Domisi vaikų miego reikšme visaverčiam vaikų funkcionavimui, naudojimusi ekranus turinčiais prietaisais ir vaikų sveikata.

Diskusija vyks vasario 14 dieną 18 val. Zoom platformoje.
Registracija: https://forms.gle/T8GBFKFFn4CX2B1r9
Užsiregistravusiems dalyviams prisijungimo nuoroda bus atsiųsta likus kelioms dienoms iki renginio.

Share this Post