LiPSA/ 9 vasario, 2022/ LiPSA renginiai

Neuropsichologija yra sparčiai besivystanti nauja psichologijos disciplina, jungianti neuromokslinius tyrimus bei psichologinius žmogaus aspektus. Šiuo metu neuropsichologija įgauna vis didesnį pagreitį susidomėjimo ir tyrimų atžvilgiu, tačiau Lietuvoje šios disciplinos apraiškos vis dar dažnai yra apeinamos. Vis dėlto ši sritis gali sukurti stimulą naujiems tyrimams bei atradimams žmogaus psichikos ir jos pažintinių procesų kontekste.

Tad LiPSA nori supažindinti psichologijos studentus bei visus, besidominčius mokslo naujienomis, su neuropsichologijos disciplina. Organizuojamos konferencijos metu bus siekiama per neuropsichologinę perspektyvą apžvelgti darbo ir poilsio ypatybes žmogaus psichikos sveikatos srityje.

Konferencija organizuojama 2022 m. vasario 26 d. nuotoliniu būdu Zoom platformoje.

Registracija į konferenciją: https://docs.google.com/…/1-7PHjsm65Q1gYjPT8AcuBBg…/edit

Konferencijos kaina: 7 Eur.*

*LiPSA nariams konferencija yra nemokama.

Po konferencijos dalyviams bus atsiųsti dalyvavimo pažymėjimai.

———–

Rekvizitai:

Lietuvos psichologijos studentų asociacija

Universiteto g. 9/Skapo g. 1-022, Vilnius

Sąskaitos numeris: LT167044060008205040

Bankas: AB SEB Bankas

Įmonės kodas: 300066028

Mokėjimo paskirtyje nurodyti: „Už Neuropsichologijos konferenciją: Vardas Pavardė”

———–

*Atsisakius dalyvauti konferencijoje, pinigai yra grąžinami iki vasario 21 dienos. Dėl dalyvavimo atšaukimo ir pinigų grąžinimo kreiptis el. paštu projektai@lipsa.lt.

**Prisijungimo nuorodos bus atsiųstos likus kelioms dienoms iki konferencijos.

***Per tris darbo dienas negavus registracijos patvirtinimo laiško, siūlome pirmiausia pasitikrinti savo SPAM skyrelį ir tuomet rašyti į projektai@lipsa.lt.

****Asmeninė informacija apie dalyvius, tokia kaip el. paštas ir gimimo data, renkama remiantis Jaunimo organizacijų stiprinimo programų finansavimo 2021-2022 m. konkurso nuostatų 52.4.1. punktu (įgyvendinamas projektas „Augame kartu su LiPSA“). Surinkti duomenys naudojami nekomerciniais tikslais.


Nuoroda į renginį: https://fb.me/e/1l3tLJwXN

Share this Post