LiPSA/ liepos 27, 2018/ LiPSA renginiai/ 0 comments

Kaip ir kiekvienais metais, vasaros pradžioje, LiPSA Prezidiumas paskelbė savanorių paieškas, kad galėtų pradėti organizuoti didžiausią metų renginį – LiPSA vasaros stovyklą’18.

Susibūrus aktyviam aštuonių žmonių kolektyvui prasidėjo pirmieji darbai – temos apsvarstymas, jos išpildymas tiek akademinės, tiek socialinės programų metu, dekoracijų idėjų gryninimas, rėmėjų paieška ir visi kiti svarbūs didžiausiam metų renginiui darbai, kad tik LiPSA bendruomenės nariai, būsimi ir esami psichologijos studentai ir visi jos entuziastai liktų patenkinti artėjančiu renginiu.

Šių metų stovyklos tema – „Pakopa po pakopos“. Taigi, renginio metu visi užsiėmimai bus skirtingų „lygių“ ir tai reiškia, kad kiekviena (-as) atvykusi (-ęs), tiek pradedanti (-is), tiek patyrusi (-ęs) psichologijos studentė (-as) ar psichogija besidominti (-is) ras, jai/jam naudingą ir tinkamą užsiėmimą, kas ir yra svarbiausia!

Stovyklos akademinė programa šiemet yra orientuota į tris sritis – sveikatos/klinikinę psichologiją, mokyklinę/edukacinę psichologiją ir organizacinę/verslo psichologiją. O socialinės programos metu Jūsų laukia galybė įdomių ir be galo linksmų žaidimų ir kitų atrakcijų, tad nuobodžiauti tikrai nereikės!

Vis dar kyla klausimas, kodėl JŪS turėtumėte atvykti į šią stovyklą?

Nes LiPSA vasaros stovykla – tai vienas iš DIDŽIAUSIŲ ir SMAGIAUSIŲ LiPSA renginių, kuris tradiciškai paskutinį rugpjūčio savaitgalį suburia psichologijos studentus ir entuziastus iš visos Lietuvos. Taip pat kiekvienas dalyvis turės galimybę pagilinti savo žinias dalyvaudamas profesionalių lektorių vedamuose užsiėmimuose. Ir be viso to, stovykloje smagiai praleisime laiką, kalbėsimės prie laužo, o svarbiausia susipažinsime vieni su kitais ir susirasime daug naujų draugų!

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*