LiPSA

12841439_980328348669494_4294023766912625892_o

Kas mes?

LiPSA (Lietuvos psichologijos studentų asociacija) – tai organizacija, vienijanti aktyvius psichologijos studentus ir kurianti erdvę jiems dalintis patirtimi bei tobulėti.

Inicijuodami gyvesnį Lietuvos psichologijos studentų bendravimą bei studentų bendradarbiavimą su psichologijos specialistais praktikais ir universitetų dėstytojais, stengiamės praplėsti būsimų psichologų žinias, įgyjamas paskaitų metu. Glaudžiai bendraudami tarpusavyje dalijamės profesine patirtimi, įvairiapusiškai ruošiamės dirbti pagal specialybę. Bendradarbiaujame su kitomis panašių interesų organizacijomis Lietuvoje ir užsienyje, atstovaujame Lietuvos psichologijos specialybės studentams tarptautinėse organizacijose. Taip pat stengiamės plėsti visuomenės žinias apie psichologiją ir psichologus.

Misija: Keldami savo kompetencijas atstovaujame psichologijos studentams ir šviečiame visuomenę psichologinėmis temomis.

Vizija: LiPSA – didžiausia organizacija Lietuvoje, ugdanti būsimus psichologijos profesionalus ir formuojanti psichologiškai raštingą visuomenę.

Vertybės: Tobulėjimas,  Kokybiška veikla, Atsakomybė, Vieningumas, Atvirumas.